Rakip Üründen Presto Plus veya Presto XL’e geçişte
%30
Likom Presto Plus'tan Likom Presto XL’e geçişte
%40
Presto Ürünlerinde Kullanıcı Artışı/Ek Modül Alımlarında
%40
Kullanmakta olduğunuz Yazılımdan Likom Presto Plus veya Likom Presto XL ürünlerine geçişte % 30 indirim uygulanır.
Likom Presto Plus'tan Presto XL ürününe geçişte 30.Kasım.2019 tarihine kadar % 40 indirim uygulanır. % 40 indirim, 31.Ekim.2019 tarihinden önce satın alınmış olan Likom Presto Plus Yazılımları modülleri ve kullanıcı sayısının Likom Presto XL ile bire bir aynı olduğu durumda geçerlidir. Likom Presto XL'e geçişte talep edilecek ek kullanıcı sayısı ve ek modüllerde bu indirim oranı uygulanmaz, indirimsiz cari lisans bedelleri geçerli olur.
Likom Presto Plus veya Likom Presto XL kullanıcısı müşterilerimizin talep edecekleri ek kullanıcı artışı ve/veya ek modül siparişlerinde 30.Kasım.2019 tarihine kadar % 40 indirim uygulanır.
Likom Presto Plus veya Likom Presto XL kullanıcısı müşterilerimizin talep edecekleri ek kullanıcı artışı ve/veya ek modül kampanyasından yararlanmak için geçerli PASS (Presto Plus/Presto XL Avantajlı Sürüm Güncelleme Sistemi) Sözleşmesi olması gerekmektedir.
Likom Yazılım Hizmetleri ve Ticaret A.Ş., burada belirtilen indirim kampanyalarını ve/veya bu kampanyaların satış koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.